قیمت سینک توکار عمیق گرانیتی استیل

برای خرید تجهیزات منزل به ویژه لوازم آشپزخانه، متراژ آشپزخانه، مقدار نیاز و مصرف از آشپزخانه، نوع کابینتها، دکوراسیون و غیره خیلی اهمیت دارد. سینک توکار برای افرادی که بدنبال قیمت مناسب می گردند و با ظرفشویی خیلی سر و کار دارند گزینه خوبی است، انواع ظرفشویی از نظر جنس را نام می بریم که هر کدام متریال خاص خود را دارد سینک استیل، گرانیت، سنگ، شیشه، چدن، سرامیک و مس سینکهای استیل زنگ نمی زنند و مقاومت آنها در برابر تغییر رنگ و رطوبت بالاست و جزو پرفروش ترین سینکها محسوب می شوند و قیمتشان از سایر سینکها ارزان تر است. سینکهای استیل با دکوراسیون همخوانی دارند، سینک گرانیتی از سنگ گرانیت و رزین ساخته می ‌شوند به آنها سینک کامپوزیتی هم گفته می شود تنوع طرح و رنگ زیادی دارند و مقاومت و دوام شان بالاست این نوع سینک تا ۵۳۵ درجه فارنهایت را تحمل می کند.

سینکهای گرانیتی توکار در دو نوع ساده و براق هستند، که قیمت سینک توکار معمولاً از سنگ کوارتز کمی بالاست و یک سری از سنگ مصنوعی به نام کورین تولید می شود مقاومتش در برابر حرارت بالاست، سینکهای شیشه ای زیبا و مدرن هستند و جز سینکهای مجلل و لوکس محساب می شوند. جنس شیشه آنها سکوریت است و لگن شان از جنس استیل و آسیب پذیرترند، سینکهای چدنی از چدن که بسیار محکم است ساخته می شود و قیمتشان بالاست و در مقابل تنوع و دوام بالایی نیز دارند سینکهای سرامیکی معمولاً برای روشویی و وان حمام استفاده می شود حالا نوبت به سینکهای مسی می رسد، سینکهای مسی زیبا و منحصر به فرد هستند و در دو نوع دست ساز و ماشینی تولید می شوند استحکام بالایی دارند و در مرور زمان درخشش اولیه خود را از دست می دهند.

سینک توکار عمیق

از ویژگیهای مهم آن است که میزان عمق یک سینک چقدر باشد و سینک توکار گرانیتی عمیق بیشترین طرفداران را دارد زیرا شست وشوی ظروف بزرگ در سینکی که عمق زیادتری دارد بسیار راحت تر می باشد. دلیل مهم دیگری که این سینکها هرچه عمق بیشتری داشته باشند، گران تر است این است که در این مدلها از پاشیدن آب به اطراف به علت عمق زیاد جلوگیری می شود و نگرانی از بابت خراب شدن کانتر کابینت از بین می رود.

اما باید این نکته را هم مد نظر قرار داد که سینک توکارعمیق انتخابی باید دارای عمقی متناسب با قد مصرف کننده داشته باشد چون برای افرادیی که قد بلندی ندارند کار کردن با سینکهای خیلی عمیق راحت نیست. اگر آشپزخانه شما کوچک است و مجبور به خرید سینک تک لگن هستید می توانید از سینک عمیق استفاده کنید تا یک لگن نیز جوابگوی نیاز شما باشد و لازم نباشد تند تند سینک را از ظرفها خالی کنید و عمق استاندارد سینکها بین 18 تا 22 سانتی متر است که بستگی به شرایط و نیازهای خود می توانند انتخاب کنید.

سینک توکار گرانیتی استیل سرامیک

امروزه در آشپزخانه های مدرن وجود دکوراسیون جدید باعث شده است که تنوع سینکهای توکار گرانیتی استیل سرامیک به وفور در این حوزه ورود کنند و مخاطبان خود را راضی نگه دارند اما در رابطه با انواع اقسام سینکها بایستی این را اشاره کنم که این مهم را از پدران و مادران خود بپرسید متوجه می‌شویم که در گذشته استفاده از این سینکها بسیار دارای مشکلات بود. اولین موضوع آن زنگ زدگی آن بود چرا که این مورد به خاطر استفاده از آهن و حلب و همچنین مجاورت با اب و رطوبت باعث میشد که این نوع سینکها دچار زنگ زدگی شوند و به نوعی این زنگ زدگی در ادامه منجر به عدم بهداشت و همچنین موارد دیگری چون پوسیدگی و از بین رفتگی سینک و هزینه دوباره و دوباره آن می شد.

استفاده از انواع مهم یکی محصولی مثل سینک توکار گرانیتی استیل بقدری امروزه اسان شده است که در سالهای پیشین اگر شما برای تهیه یک سینک آشپزخانه کلیه مغازه ها و فروشگاه های تهیه تجهیزات آشپزخانه اگر می گشتید همه از یک جنس و یک نوع فلز پیروی می کردند. چرا که وجود تکنولوژیهای به روز و مدرن هنوز در مملکتمان وجود نداشت اما امروزه سینک گرانیتی تهران فوق العاده به مانند جواهری در آشپزخانه خودنمایی می کند به نوعی که اگر شما حتی معمولی ترین فروشگاه تجهیزات آشپزخانه در شهرستان تان بروید این مهم را می بینید که در تنوع رنگهای قهوه ای سفید مشکی قرمز و با توجه به انواع کابینتهای شما می‌توانند مشکی سفید قرمز و یا سفارشی هم داشته باشد که نیازتان را برطرف کند.