مزایای سینک های کامپوزیت گرانیتی

در اینجا دایره المعارف کامل برای افرادی که خودتان این کار را انجام می دهید علاوه بر متخصصان وجود دارد. اما اگر فقط مزایا و معایب سینک های کامپوزیت گرانیتی را در نظر می گیرید، این را در نظر بگیرید.

اما اگر بیشتر نیاز داشته باشید، بیشتر دریافت خواهید کرد.

برخی از بهترین سینک های کامپوزیت گرانیتی
آیا به دنبال کامپوزیت گرانیتی هستید تا خودتان آن را تهیه کنید؟

سینک گرانیتما تحقیقات خود را انجام دادیم و متوجه شدیم که میزهای گرانیتی زیر بهترین های موجود در بازار هستند. پس از مطالعه مناسب، احتمال اینکه شما دقیقاً همان جفت کانتر گرانیتی را پیدا کنید بسیار زیاد است.

و اگر احساس تنبلی می کنید، یکی را از لیست زیر انتخاب کنید –

کابینت آشپزخانه تک کاسه ای کامپوزیت گرانیت دو کوهی Ruvati epiGranite
کابینت آشپزخانه کامپوزیت کامپوزیت Ruvati Undermount تک کاسه
کابینت آشپزخانه گرانیتی Kraus Forteza، 84 سانتی متر، KGD-52GREY
کابینت آشپزخانه Kraus KGD-54GREY فورتزا گرانیت 84 سانتی متری خاکستری
اینها رهبران این بازار برای سینک های کامپوزیت گرانیتی خواهند بود که به زیبایی سرامیک کف می باشد.

مزایای سینک کامپوزیت گرانیتی

اگر فقط به دنبال یک مفهوم ساده هستید، فقط می توانید سربرگ ها را مرور کنید. اکثر آنها بسیار خود توضیحی هستند. اما برای کامل

پایدار
گرانیت اساساً سنگ مذابی است که تحت فشار فوق العاده در عمق سطح زمین تشکیل می شود. و میزهای گرانیتی کامپوزیت مهندسی شده شامل 5 تا 20 درصد رزین یا سایر مواد چسبنده هستند. اینها آنها را فوق العاده قدرتمند می کند.

میزهای گرانیتی عالی احتمالاً در برابر خراش، لکه و بریدگی مقاوم خواهند بود. آنها همچنین واترمارک را متوقف خواهند کرد. علاوه بر این، برای شکستن شیشه ها خیلی قدرتمند نیست.

ظاهر می شود
امروزه مردم برای ظاهر و مد، میزهای گرانیتی می خرند. هیچ مقایسه ای با ظاهر آلی سنگ گرانیت مهندسی شده به یک ماده کامپوزیتی وجود ندارد.

سرامیک طرح آجر

دارایی های آنتی باکتریال
بسیاری از مطالعات نشان داده اند که صندلی توالت شما در سینک آشپزخانه تمیزتر است. چاه هایی که نمونه گرفتند را نمی فهمم، با این حال قطعا مال من بود.

به هر حال ما از سینک خود غذا نمی خوریم. با این حال، زمانی که میز گرانیتی دارید، لازم نیست نگران این موضوع باشید زیرا این سینک ها دارای خواص ضد باکتریایی هستند.

مقاوم در برابر اسید
آشپزخانه شما چیزی کمتر از یک آزمایشگاه شیمی نیست. و برخی از این مواد مانند اسید می توانند ظاهر میز و سینک شما را خراب کنند. اما کامپوزیت های گرانیت در برابر آنتی اکسیدان ها و همچنین اکثر مواد سوزاننده دیگر مصون هستند.

مقاوم در برابر محو شدن
مارک های معتبر پوشش مقاوم در برابر محو شدن را تایید می کنند. اما، پس از چندین دهه استفاده می تواند محو شود. بنابراین، می توان آن را تقریباً مقاوم در برابر محو شدن در نظر گرفت.

محصول لوکس
گرانیت کامپوزیت یک ماده درجه یک برای آشپزخانه های لوکس است که در سرامیک گرانیتی به کار می رود. روکش سینک کامپوزیت گرانیتی شگفت انگیز به نظر می رسد.

تعمیر و نگهداری آسان
در مقایسه با سایر سینک های لوکس، این نوع سینک در طول عمر خود به مراقبت کمی نیاز دارد. فقط باید مرتباً آن را بشویید. با مواد تمیز کننده، لازم نیست که مواد خورنده باشند. حتی اگر هم باشند، به پوشش خارجی آسیب نمی رساند.

نیازی به آب بندی سالیانه ندارد
میزهای گرانیت طبیعی نیاز به آب بندی سالانه دارند. این یک درد بزرگ است. کامپوزیت های گرانیت به گونه ای طراحی شده اند که آب بندی آنها دائمی بوده و نیازی به پشتیبان ندارد. اما اگر انتهای سینک شما مبهم به نظر می رسد، باید آن را با یک لوله کش حرفه ای آب بندی کنید. اما بعد از چند دهه این اتفاق خواهد افتاد.

سرامیک دیوار پذیرایی

در برابر حرارت مقاومت می کند
حتی اگر رسانایی حرارتی گرانیت معدنی اصلی به طور قابل توجهی بالاتر از دمای معمول اتاق است، گرانیت های مخلوط به گونه ای طراحی شده اند که در برابر گرما مقاومت کنند.

به طور دقیق، میزهای گرانیتی کامپوزیت شما توانایی تحمل گرما در حدود 280 درجه سانتیگراد یا 280 درجه سانتیگراد را دارند که به زیبایی نمای حیاط با سرامیک می باشد.

به ترکیب تمیز کننده معمولی نیاز دارد نگهداری از یک سینک سطح بالا می تواند یک وظیفه نگهداری بزرگ به نظر برسد. با این حال، شرایط تمیز کردن خاصی برای میزهای گرانیتی وجود ندارد. شما باید سینک را به طور منظم با محصولات پاک کننده عمومی بشویید.