ساخت بهترین توپ گلف با چرم مصنوعی با کیفیت در هند

انسان های اولیه و بومیان آمریکا از مواد حیوانی برای گرما و به عنوان پناهگاه برای محافظت در برابر عوامل استفاده می کردند، برخی از اولین قایق ها از بادبان های چرمی استفاده می کردند و حتی توپ های گلف زمانی از پوست حیوانات ساخته می شدند.

قیمت چرم طبیعی با توجه به عواملی که توسط تولیدکنندگان تعیین می شود، قیمت گذاری می گردند و به بازار فروش عرضه می شوند.

استفاده مدرن از محصولات چرمی بیشتر به عناصر تزئینی و پوشاک (از جمله کیف پول، کفش و کمربند) متمایل است، اما محبوبیت آنها مانند همیشه قوی است.

احتمالاً شناخته شده ترین محصول از پوست حیوانات، پوست گاو است که پوست و موی طبیعی گاو است، پس از جدا شدن از گاو، پوست آن را نمک زده و در مرحله دباغی قرار می دهند تا نرم شود و برای استفاده خشک شود.

این فرآیند قبلاً تا یک سال طول می‌کشید، اما پیشرفت‌های فناوری باعث شده است که امروزه روند بسیار سریع‌تری داشته باشد.

چرم مصنوعی یک ماده فوق العاده محبوب برای فرش و اثاثه یا لوازم داخلی است، بادوام، نرم و نگهداری آسان است، به دلیل صنایع بزرگ گاوداری در بسیاری از کشورها، محصولات پوست گاو نیز مقرون به صرفه تر از انواع دیگر هستند.

اگر قبلاً زیاد به پوست گاو فکر نکرده اید، ممکن است از یادگیری چند چیز شگفت زده شوید، به خواندن حقیقت تصادفی در مورد پوست گاو که احتمالاً نمی دانید ادامه دهید.

بسیاری از مردم این دو کلمه را به جای هم استفاده می کنند، اما در واقع تفاوت هایی بین پوست گاو و چرم وجود دارد.

اساساً، اگر پوست گاو به درستی دباغی شود، می تواند نوعی چرم باشد، اما همه چرم ها از پوست گاو ساخته نمی شوند، چرم می تواند از انواع حیوانات دیگر از جمله شترمرغ و تمساح بدست آید.

برای خرید و اطلاعات بیشتر درباره قیمت محصولات نوین چرم می توانید به سایتهای معتبر یا نمایندگیهای فروش آن در سراسر کشور مراجعه نمایید.

صنعت چرم سالانه ده ها میلیارد دلار درآمد دارد و بیشتر آن از پوست گاو به دست می آید، در حالی که 100٪ محصولات چرمی را نشان نمی دهد، قطعاً محبوب ترین است.

این احتمالاً به این دلیل است که مراقبت از آن بسیار آسان است و به‌دست آوردن آن در مقادیر زیاد آسان‌تر است، پوست گاو نیز یکی از ضخیم ترین پوست هایی است که برای چرم گوسفندی استفاده می شود که آن را برای مبلمان و قالیچه مطلوب می کند.

جایی که مقدار قابل توجهی پوست گاو پیدا نمی‌کنید هند است، جایی که گاوها حیوانات مقدسی در نظر گرفته می‌شوند و تقریباً به اندازه کشورهای دیگر برای گوشت یا پوست استفاده نمی‌شوند.

 • منابع:
  1.  9Random Facts About Cowhide
 • تبلیغات: 
  1. راهکاری برای رهایی از فقر جهانی!
  2. افزایش حقوق کارگران در سال جاری
  3. جذب ثروت را با راهکارهای شگفت انگیز بیاموزید
  4. برای رفع افسردگی با کودکان معاشرت کنید